• امروز : جمعه - ۴ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : 14 - شعبان - 1445
  • برابر با : Friday - 23 February - 2024
0

دختران و پسران جودو ایران رقبای خود را شناختند – خط و نقد | اخبار ایران و جهان

  • کد خبر : 9777
  • ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۳:۵۲
دختران و پسران جودو ایران رقبای خود را شناختند – خط و نقد | اخبار ایران و جهان

طبق برنامه فردا پنجشنبه در روز نخست این مسابقات جودوکاران اوزان ۴۰-، ۴۴-، ۴۸- و ۵۲- کیلوگرم در گروه دختران، ۵۰-، ۵۵-، ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم در گروه دختران به مصاف حریفان خود می‌روند. مراسم قرعه کشی این مسابقات امروز برگزار شد و نمایندگان کشورمان رقبای خود را شناختند. طبق برنامه، فردا پنجشنبه ۲۵ آبان […]


طبق برنامه فردا پنجشنبه در روز نخست این مسابقات جودوکاران اوزان ۴۰-، ۴۴-، ۴۸- و ۵۲- کیلوگرم در گروه دختران، ۵۰-، ۵۵-، ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم در گروه دختران به مصاف حریفان خود می‌روند.

مراسم قرعه کشی این مسابقات امروز برگزار شد و نمایندگان کشورمان رقبای خود را شناختند.

طبق برنامه، فردا پنجشنبه ۲۵ آبان ماه در روز نخست این مسابقات جودوکاران اوزان ۴۰-، ۴۴-، ۴۸- و ۵۲- کیلوگرم در گروه دختران، ۵۰-، ۵۵-، ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم در گروه پسران به مصاف حریفان خود می‌روند.‌

آنیدا فلاح در وزن ۴۰- کیلوگرم که ۸ جودوکار حضور دارند، دور نخست به دیدار «اوتیپکالی» از قزاقستان خواهد رفت و در صورت برتری به دیدار یکی از جودوکاران ترکمنستان یا هند خواهد رفت. آناهیتا موسوی هم در وزن ۴۴- کیلوگرم در میان ۱۱ جودوکار ابتدا «هونگ ون» از چین تایپه را پیش رو دارد و در صورت برتری به مصاف «هویدرام» از هند خواهد رفت.

در بخش پسران نیز امیرمحمد حسن زاده در وزن ۵۰- کیلوگرم دور نخست را با قرعه استراحت پشت سر می‌گذارد و سپس به دیدار «شاوکاتوف» از ازبکستان می‌رود. در این وزن ۹ جودوکار به رقابت خواهند پرداخت. در وزن ۵۵- کیلوگرم ۱۵ جودوکار حضور دارند که رضا چهارمحالی در اولین مبارزه به مصاف «کودبوندیف» از تاجیکستان می‌رود و در ادامه باید با برنده ازبکستان و یمن پیکار کند.

متین عابدی در وزن ۶۰- کیلوگرم که ۱۲ جودوکار به رقابت خواهند پرداخت ابتدا «یوسف البرک» از کویت را پیش رو دارد و در ادامه به مصاف «عیساکوف» از قزاقستان می‌رود. امید پیوندی هم در وزن ۶۶- کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف «روسلان کازنیسف» از ترکمنستان خواهد رفت و در صورت برتری برنده مبارزه تاجیکستان و ازبکستان را پیش رو خواهد داشت. در این وزن ۱۴ جودوکار حضور دارند.

دختران و پسران جودو ایران رقبای خود را شناختند

جمعه ۲۶ آبان ماه و در روز دوم و پایانی این رقابت‌ها، حامد نور محمدی در وزن ۷۳- کیلوگرم دور نخست «کیم یونگ مین» از کره جنوبی را پیش رو دارد و در صورت برتری باید با برنده مبارزه قراقیزستان و تاجیکستان مبارزه کند. در این وزن ۱۴ جودوکار پیکار می‌کنند.

در وزن ۸۱- کیلوگرم، پویا علیجانی در میان ۱۴ جودوکار ابتدا باید با «نورف» از تاجیکستان مبارزه کند و در صورت برتری به دیدار «رستم بایف» از ازبکستان برود. حافظ ایزانلو در وزن ۹۰- کیلوگرم ابتدا «علیف» از تاجیکستان را پیش رو دارد و سپس به دیدار برنده مبارزه هند و قرقیزستان خواهد رفت.

ابوالفضل محبی دیگر نماینده ایران در این وزن در قسمت پایین جدول ابتدا به مصاف «آناند» از مغولستان می‌رود و در صورت برتری با «محمد المالکی» از عربستان پیکار می‌کند. در این وزن ۱۳ جودوکار مبارزه می‌کنند.

در وزن ۹۰+ کیلوگرم نیز ۱۳ جودوکار مبارزه خواهند کرد که محمد مهدی مظلوم در مبارزه نخست باید با «یونگ وو» از کره جنوبی مبارزه کند و در ادامه به دیدار «ژانگ» از چین تایپه برود. علیرضا نیک سرشت دیگر جودوکار ایرانی این وزن ابتدا به مصاف «تاباروف» از تاجیکستان می‌رود و در صورت کسب پیروزی، «یرژانولیف» از قزاقستان را پیش رو خواهد داشت.

در گروه دختران و در وزن ۵۷- کیلوگرم سمیرا خاکش در مبارزه نخست خود باید با «عبدیسالووا» از ترکمنستان مبارزه کند و در ادامه به دیدار «ژالدوشووا» از قرقیزستان برود.



Source link

لینک کوتاه : https://khatonaghd.ir/?p=9777

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها
بازی های آسیایی بازی های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ بازی‌‎‎های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ باشگاه استقلال تهران باشگاه پرسپولیس بسکتبال تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال آلومینیوم اراک تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال استقلال خوزستان تیم فوتبال الاتحاد عربستان تیم فوتبال النصر عربستان تیم فوتبال الهلال عربستان تیم فوتبال امید ایران تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تیم فوتبال سپاهان اصفهان تیم فوتبال شمس آذر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تیم فوتبال فولاد خوزستان تیم فوتبال نوجوانان ایران تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال پیکان تهران تیم ملی بسکتبال تیم ملی فوتبال ایران تیم ملی والیبال ایران تیم ملی کاراته تیم ملی کشتی آزاد تیم‌فوتبال تراکتور جواد نکونام رضا عنایتی رقابتهای انتخابی المپیک فدراسیون فوتبال فوتبال قهرمانی آسیا لیگ برتر فوتبال ایران لیگ قهرمانان فوتبال آسیا مسابقات قهرمانی آسیا مسابقات قهرمانی جهان والیبال وزارت ورزش و جوانان وزنه برداری کرونا کشتی کشتی آزاد کشتی فرنگی